Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pragniesz mieć piękny, zielony trawnik, który będzie dumą Twojego ogrodu? Planujesz zakładanie trawnika w Warszawie, ale nie masz pojęcia, od czego zacząć i z czym to się wiąże? Jeżeli tak, powinieneś odwiedzić  stronę zakladanie-ogrodow.pl, bo właśnie ta firma zajmuje się na co dzień kompleksowym zakładaniem trawników w Warszawie oraz okolicach!

Zakładanie trawników Warszawa to zadanie wymagające wiedzy i doświadczenia, a także odpowiedniego sprzętu. Bez tych wszystkich czynników ciężko o uzyskaniu pięknego i estetycznego trawnika. Dlatego, jeśli planujesz samodzielne zakładanie trawnika, to przemyśl sobie, czy aby nie lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i narzędzia.

Zakładanie trawnika – na czym polega?

Zakładanie trawników to proces, który składa się z kilku kluczowych etapów. Pierwszym z nich jest ocena stanu terenu, na którym ma być założony trawnik. W tym celu należy przeprowadzić analizę gleby, określić stopień nasłonecznienia oraz poznać specyfikę terenu. Na podstawie tych informacji należy dobrać odpowiednią mieszankę traw, która będzie odpowiednia do danego miejsca. Kolejnym etapem jest przygotowanie podłoża. Oznacza to usunięcie chwastów i kamieni oraz równanie terenu.. Następnie należy wyrównać powierzchnię i utworzyć warstwę z humusu lub specjalnego podłoża, dzięki któremu rozwój traw będzie sprzyjał. Następny jest sam proces wysiewu traw. Istotne jest, aby zastosować odpowiednią technologię, która pozwoli na równomierne rozłożenie nasion na powierzchni ziemi. Ostatnim etapem jest pielęgnacja trawnika – w tym systematyczne podlewanie, nawożenie oraz koszenie.

Firma OGRODY CONCOLOR PARK oferuje zakładanie trawników na 3 różne sposoby. Oto one:

  • zakładanie trawników z rolki – trawnik z rolki można uzyskać jeszcze tego samego dnia po rozwinięciu rolek z trawą na odpowiednio przygotowanej nawierzchni
  • zakładanie trawników z siewu – pełna usługa obejmuje tj. wymianę gruntu, drenaż, przygotowanie terenu, niwelacja terenu, zasianie trawy z wykorzystaniem odpowiednio dobranych  nasion traw i przykrycie nasion podłożem trawnikowym oraz wałowanie.
  • zakładanie automatycznych systemów nawadniających trawniki

Zakładanie-ogrodow.pl  – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie zakładania trawników, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonanie prac na najwyższym poziomie. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i narzędzia, a także wykorzystujemy tylko najlepsze gatunkowo nasiona traw, dzięki czemu nasze trawniki są piękne, gęste i odporne na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie, jesteśmy na tym rynku już od 2002 roku.  Ponadto oferujemy naszym klientom kompleksową usługę zakładania trawników, wraz z gwarancją oraz ubezpieczeniem OC. Dzięki profesjonalnemu parkowi maszyn, jaki i najwyższej jakości produktów i towarów, mamy dużą ilość realizacji projektów. Zakładanie trawników  tylko wycinek naszej działalności, oprócz tego świadczymy pokrewne usługi takie jak:budowa i zakładanie oczek wodnych, sadzeni drzew, czy wycinka lasów.

Jeżeli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytanie to zapraszam do kontaktu, za pośrednictwem naszej strony internetowej .

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz