Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze usługi, których jakość stanowi dla nas priorytet. Zapewniamy w cenie pakietu nieograniczony dostęp do danych i analiz – w każdym miejscu oraz o każdej porze za pomocą komputera, tablet albo smartfona. Nasze biuro podatkowe Znany Księgowy stawia sobie za cel fachową oraz rzetelną obsługę księgowopodatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach. Wprowadziliśmy dla naszych klientów porady zdalnie. Konsultacje w tej formie charakteryzuje niższy cennik, jednak nie wpływa to na poziom wykonywanych usług. Nie jesteś zadowolony ze swojej aktualnej księgowej, która nie wspiera rozwoju Twojej firmy? Zapraszamy do kontaktu w celu poznania kosztorysu usługi. Dodatkowo zajmujemy się prowadzeniem Jednolitego Pliku Kontrolnego – JPK, umożliwiającego przekazywanie informacji instytucjom podatkowym w formie elektronicznej. Jednolity Plik Kontrolny obejmuje między innymi rozliczenie podatku VAT czy nawet weryfikację ksiąg rachunkowych i ewidencji podatkowych. Ponad to JPK pozwala odejść od papierowej dokumentacji oraz efektywniej prowadzić kontrolę podatkową.

Portal Znany Księgowy zajmuje się księgowością. Sprawdź ofertę.

Nasi eksperci czuwają nad realizacją oferowanych przez nas usług, do których przede wszystkim należą: bieżące doradztwo podatkowe; sporządzanie opinii prawno-podatkowych, interpretacji czy wyjaśnień w zakresie obowiązujących przepisów prawa podatkowego; doradztwo w zakresie podatku PIT; doradztwo w zakresie wykorzystywania narzędzi polityki podatkowej i bilansowej; wybór podatkowo najkorzystniejszej formy prawnej działalności gospodarczej; opracowywanie umów jak również ich analiza pod kątem optymalizacji podatkowej; prowadzenie procesów restrukturyzacji kapitałowej bądź organizacyjnej przedsiębiorstw; doradztwo w obszarze planowania podatkowego i racjonalizacji obciążeń podatkowych; doradztwo w ramach międzynarodowych aspektów związanych z cenami transferowymi. Firma prowadzi ponadto usługi z konsultingu dotyczącego stwierdzenia zasiedzenia, zniesienia współwłasności, ustanowienia służebności, rozwiązywania sporów miedzy współwłaścicielami, spraw eksmisyjnych, o ochronę własności czy posiadania, spraw związanych z najmem lokali mieszkalnych i użytkowych, spraw z zakresu postępowania wieczysto księgowego. Dodatkowo pomagamy przy zakładaniu spółki przez internet przy wykorzystaniu profilu zaufanego lub podpisu kwalifikowanego. Czekamy na twoją decyzję o współpracy z naszym biurem księgowym, który zatroszczy się o Twoją firmę tak samo jak o swoją. Stale jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy usługi księgowe na twoim terenie. Poznaj naszą pełną ofertę na stronie www.znany-ksiegowy.pl. Nasze biuro księgowe dopasuje ofertę usług księgowych pod twoje potrzeby. Zadzwoń do nas 796490859.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz