Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pokój dziecięcy to taka przestrzeń w naszym domu, która wymaga najczęstszych zmian. Przecież nasi najmłodsi członkowie rodziny wyrastają nie tylko z ubrań czy zabawek, ale również z przestrzeni, która ich otacza. Ciągle zmieniają się też trendy wnętrzarskie i nawet jeśli za nimi nie pożądamy to często będzie nam ciężko znaleźć coś pasującego do stylu sprzed 2 lat.

Na szczęście w roku 2022, podobnie jak w latach ubiegłych, największą popularnością cieszy się styl EKO – który jako Pastelowe Love, ale również prywatnie uwielbiamy. Jest to styl łączący sobie wszystko to co związane z naturą: odcienie beżu, brązu i zieleni, leśne motywy, naturalne materiały, ale też praktyczność, funkcjonalność i uniwersalność.

Kolekcja Las i kolekcja Safari idealnie wpasują się w przestrzenie zaprojektowane w stylu wnętrzarskim EKO. W obu kolekcjach znajdziemy zarówno wieloelementowe naklejki na ścianę, co pozwala na dowolną aranżację w trakcie naklejania, jak również naklejki jednoelementowe, które idealnie zabezpieczają ściany w miejscach najbardziej podatnych na zabrudzenia. Kolekcje są dopełnione miarkami wzrostu, dzięki temu w łatwy i szybki sposób możemy kompletnie zaaranżować wszystkie ściany w pokojach. Co najważniejsze naklejki można czyścić w razie zabrudzeń, przyklejanie i odklejanie jest wyjątkowo proste, a przy tym nie niszczy ścian, dlatego naklejki na ścianę są szybką i tanią alternatywą dla klasycznego remontu.

{“total_effects_actions”:0,”total_draw_time”:0,”layers_used”:0,”effects_tried”:0,”total_draw_actions”:0,”total_editor_actions”:{“border”:0,”frame”:0,”mask”:0,”lensflare”:0,”clipart”:0,”square_fit”:0,”text”:0,”shape_mask”:0,”callout”:0},”effects_applied”:0,”uid”:”54501C5D-5F61-42EF-ACBD-050E9C0E3300_1567009899642″,”width”:1536,”photos_added”:0,”total_effects_time”:0,”tools_used”:{“tilt_shift”:0,”resize”:0,”adjust”:0,”curves”:0,”motion”:0,”perspective”:0,”clone”:0,”crop”:0,”flip_rotate”:0,”selection”:0,”enhance”:0,”free_crop”:0,”shape_crop”:0,”stretch”:0},”source_sid”:”54501C5D-5F61-42EF-ACBD-050E9C0E3300_1567009899706″,”origin”:”gallery”,”height”:2048,”subsource”:”done_button”,”total_editor_time”:0,”brushes_used”:0}

W sklepie Pastelowe Love dostępne są nie tylko naklejki, ale również tapety – co ważne są to klasyczne, flizelinowe tapety w rolkach. Najwyższa jakość wykonania, piękne wzory i trwałość materiału to główne zalety naszych tapet. W sklepie dostępne są dwie kolekcje z leśnym motywem, idealnie wpisującym się w styl EKO – kolekcja Woodland oraz kolekcja Forest Animals. Nasze tapety pozwalają na dowolną aranżację, od pojedynczych pasków, przez wybrane ściany, aż po całe pokoje.

Wracając do naklejek na ścianę i inne powierzchnie płaskie warto również zwrócić uwagę na kolekcję Piwonie. Jest to kilkanaście naklejek łączących ze sobą motyw kwiatowy z wybranym zwierzętami w baśniowym stylu. Królik, jednorożec czy sarenka to tylko niektóre z naklejek dostępnych w tej kolekcji, wszystkie w dwóch kolorystykach – różowej i niebieskiej. Kolekcja ta to nie tylko naklejki, ale przede wszystkim małe dzieła sztuki, ponieważ na początku zostały namalowane ręcznie! Dopiero w następnym etapie, przy pomocy specjalnego oprogramowania i maszyn nasze wzory zostały przekonwertowane na druk cyfrowy, aby mogły zdobić ściany w pokoju każdego dziecka. Dzięki takiemu sposobowi wykonania, naklejki są niepowtarzalne, piękne i posiadają mnóstwo niepodrabialnych detali – to wszystko powoduje, że zachwycają!

Styl EKO to również elementy dekoracyjne powstałe z naturalnych elementów takich jak drewno. Z tego względu do naszej oferty wprowadziliśmy elementy dekoracyjne wykonane z drewnianej sklejki. Największą popularnością z tej kategorii produktów, cieszą się półki, które nie dość, że pięknie prezentują się w dziecięcych przestrzeniach to są bardzo praktyczne, jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Co ważne wszystkie elementy wycinane są obrabiarką CNC, dzięki czemu boki nie są przypalone, a produkty nie pachną spalonym drewnem. W dodatku nasze drewniane dekoracje, można pozostawić w naturalnym kolorze, ale również z powodzeniem przemalować na wybrany kolor.

W naszym sklepie praktyczne są nie tylko półki, ale również kolekcja naklejek na podłogę. Są to projekty do stworzenia, których zainspirował nas Leon – nasz syn. Jako kilkulatek ma wiecznie mnóstwo energii, a zabawki często mu się nudzą (kolejne zabierają dużo miejsca). Tu na ratunek przychodzą nasze naklejki na podłogę – tor dla aut, lotnisko, gra w klasy. Tworzą one nie tylko piękną dekorację, ale również pozwalają na godziny niezapomnianej zabawy, przy czym nie zajmują praktycznie żadnego dodatkowego miejsca w pokoju. Naklejki z tej kolekcji dadzą również nowe życie dawno zapomnianym zabawkom, które kurzą się na półce – resorakom, czołgom czy samolocikom. Ponadto pozwalają one na zabawę zarówno samodzielną jak i w gronie przyjaciół, dzięki czemu w łatwy sposób można zagospodarować czas nie tylko naszym dzieciom, ale również ich kolegom i koleżankom – w szybki, tani i oryginalny sposób. Warto również wspomnieć, że wszystkie nasze naklejki pokryte są matowym laminatem co zabezpiecza je przed uszkodzeniami i pozwala na bezpieczne mycie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz