Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Doktor Strange powraca do multiwersum szaleństwa. Tym razem musi stawić czoła swojemu dawnemu przyjacielowi Mordo, który przeszedł na ciemną stronę. Mordo uważa, że tylko silni powinni przetrwać, a Doktor Strange jest zagrożeniem dla naturalnego porządku rzeczy. Czy Doktor Strange zdoła go powstrzymać, zanim będzie za późno?

Długo oczekiwany film Doktor Strange 2 ma być jednym z najambitniejszych filmów w MCU i ma ogromny potencjał, by stać się jednym z najlepszych filmów w tej serii. Doktor Strange połączy siły ze szkarłatną czarownicą. W filmie pojawi się również Spider-Man, który zadebiutował w MCU w bardzo dobrze przyjętym filmie Daleko od domu.

Czy produkcja spełni oczekiwania fanów?

Film ma się ukazać w maju 2022 roku, a jego reżyserem będzie Sam Raimi. W filmie Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) i Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) będą musieli stawić czoła nowemu zagrożeniu w multiwersum.

Film został po raz pierwszy ogłoszony na Comic-Conie w San Diego w 2019 roku, gdzie ujawniono, że Benedict Cumberbatch ponownie wcieli się w rolę Doktora Strange’a. Później potwierdzono, że Elizabeth Olsen dołączy do obsady jako Szkarłatna Czarownica.

Doktor Strange w multiwersum obłędu będzie ekscytującą odsłoną Marvel Cinematic.

Doktor Strange w multiwersum obłędu CDA – musisz to zobaczyć

Film Doktor Strange 2 to wizualne arcydzieło, które z pewnością wprawi widzów w osłupienie. Choć może nie jest to film dla każdego, ci, którzy cenią sobie dobre kino, z pewnością go polubią. 

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem komiksów o Doktorze Strange’u czy nie, warto wybrać się na film Doktor Strange w multiwersum obłędu. Wygląda na to, że będzie to jeden z najbardziej dyskutowanych filmów tego roku i z pewnością będzie to wizualny spektakl.

Do tego Benedict Cumberbatch świetnie sprawdza się w roli tytułowego bohatera. Jeśli jesteś fanem filmów o superbohaterach, to myślę, że spodoba Ci się ten film.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz