Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Na codzienną rutynę pielęgnacyjną twarzy składa się 5 zasad, które zalecamy wprowadzić, aby uzyskać najlepsze efekty. Ma to duże znaczenie w utrzymaniu dobrzej kondycji naszej cery. Przy doborze poszczególnych kosmetyków pamiętaj, aby wybrać te, przeznaczone do Twojego typu skóry.
Po pierwsze – demakijaż. Jest to niezbędny element, który pozwala Ci pozbyć się makijażu, zanieczyszczeń czy resztek kremów. Doskonałym narzędziem do tego celu jest płyn micelarny Novaclear występujący w kilku wariantach (nawilżający, normalizujący oraz łagodzący). Kosmetyki do codziennej pielęgnacji cery i skóry znajdziesz na stronie Novaclear.

Po drugie – oczyszczenie. Na tym etapie przygotowujemy naszą skórę do dalszych elementów naszej pielęgnacji. Nieodpowiednio oczyszczona cera nie wchłonie tak dużej ilości dobrej dla niej składników. Tutaj idealnie sprawdzą się żele i pianki do mycia twarzy Novaclear, które również z łatwością dobierzesz dla siebie i swoich potrzeb.

Po trzecie – peeling. Ten punkt można potraktować jako dodatkowy, ponieważ peeling powinno wykonywać się 1/2 razy w tygodniu. Ten element pielęgnacji pozwala pozbyć się martwego naskórka i innych, głębiej zalegających zanieczyszczeń. Warto o nim pamiętać wybierając swój zestaw.

Po czwarte – tonizacja. Po kontakcie z wodą pH naszej skóry zmienia się. Ważne jest więc, aby przywrócić jego naturalny poziom. W tym celu po każdym myciu twarzy warto użyć tonika – najlepiej tego pozbawionego alkoholu i substancji drażniących, ponieważ mogą one wysuszać i podrażniać skórę.
Po piąte – nawilżenie. Królem nawilżania skóry jest krem. Jednak nawilżanie jest wieloetapowe. Możesz korzystać tutaj z kremów, serum a także olejów. Ważne jest, aby aplikować je w odpowiedniej kolejności. Zależnie od używanych kosmetyków będzie ona wyglądała tak :
serum+krem+olej
serum+krem
krem+olej

Warto wyrobić w sobie prawidłowe nawyki, ponieważ jest to inwestycja w młody i zdrowy wygląd skóry na długie lata. Novaclear chętnie Ci w tym pomoże.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz