Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak pozytywnie wpłynąć na opinie google?

Google to wyszukiwarka internetowa, która jest potężnym narzędziem w rękach każdej osoby, która prowadzi swój biznes. Dlatego też, jeśli zależy nam na rozwoju naszej firmy, nie możemy negować czy też pomijać kwestii opinii Google. Wręcz przeciwnie, warto jest się im przyjrzeć jak najlepiej i znaleźć rozwiązania, które mogą prowadzić do pozyskania jak największej ilości pozytywnych opinii.

Jeśli nasz klient jest zadowolony, niech to wyrazi

Gdy mamy bardzo dobry kontakt z naszym klientem, możemy mu zaproponować wystawienie opinii w Google maps czy też w wyszukiwarce Google. Jeśli nasz klient wraca do nas często i jest zadowolonych z naszych usług, opinie gogle będą dla niego czymś oczywistym, co chętnie dla nas spełni. Możemy także zaoferować jakiś malutki rabacik za interakcję i jego poświęcony czas, na postawienie dla nas pozytywnej opinii w Internecie.

Klienci kiedy są zadowoleni, często nie umieszczają swoich opinii, ponieważ wszystko jest w porządku. Trzeba przyznać, że klienci bardzo często lubią przestrzegać innych i główne opinie w Google maps mają na celu przestrzec przed daną firmą. Dlatego też warto stymulować naszych klientów do pozytywnych działań, tak aby wystawienie pozytywnych opinii w sieci stało się także stosowane wśród naszych klientów.

Na ogół klienci reagują bardzo pozytywnie, ponieważ znają google maps i jeśli wytłumaczymy im, jak pozytywne opinie google mają znaczenie dla innych klientów, wtedy uświadomimy im, że warto wystawiać pozytywne komentarze.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz