Obecnie Polacy aranżując łazienkę, coraz chętniej i częściej decydują się na zakup kabin prysznicowych zamiast wanny. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Kabiny prysznicowe idealnie sprawdzają się w małych, blokowych łazienkach, ze względu na oszczędność miejsca. Są to także niezwykle praktyczne elementy łazienkowego wyposażenia. Można z nich bowiem skorzystać szybko i zużywając przy tym mniej wody, niż w przypadku kąpieli w wannie. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć kabiny prysznicowe Kermi, które przez ekspertów uznawane są za jedne z lepszych. Zapraszamy!

Kabiny Kermi – wysoka jakość i ponadprzeciętna estetyka!

Projektanci wnętrz chętnie sięgają w przeprowadzanych aranżacjach, metamorfozach łazienek po produkty marki Kermi. Nie ma się czemu dziwić, bo artykuły tej renomowanej niemieckiej marki znane są z wysokiej jakości wykonania oraz z dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal wykończenia. Kabiny prysznicowe Karmi zostały wykonane z grubego hartowanego szkła. Jest ono bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ nawet podczas przypadkowego stłuczenia kabiny, pęknięte szkło rozpada się na tak małe elementy, że nie powinny wyrządzić one poważniejszych uszkodzeń skóry.

kabiny prysznicowe Kermi

Warto wspomnieć także o tym, że kabiny prysznicowe Kermi posiadają specjalną ochronną powłokę, dzięki której łatwo jest utrzymać je w należytej czystości. Zanieczyszczenia, osady z mydła spłukiwane są z powierzchni razem z wodą. Powłoka w kabinach Kermi ma właściwości hydrofobowe. Kabiny prysznicowe Kermi zostały wykonane w taki sposób, aby kąpiel w nich była jak najbardziej przyjemna i komfortowa. Właśnie z tego względu czyszczenie jej jest bezproblemowe i szybkie.  Na wyróżnienie zasługuje też estetyka, na którą mają wpływ eleganckie uchwyty i zawiasy. Te elementy wykonywane są z najwyższej jakości metalu, dzięki czemu prezentują się dobrze, nawet po długim czasie użytkowania.

Kabiny Kermi to modele, które są zróżnicowane pod względem kształtu, wielkości, sposobu montażu i ogólnego designu. W ofercie producenta znajdują się modele nie tylko narożne, ale także i kabiny otwarte, tzw. Walk-In, które sprawdzają się nie tylko w łazienkach nowoczesnych, ale także i w takich, z których mają korzystać osoby starsze, niepełni0psprawne lub mające problem z motoryką.

Kabiny Kermi w niskich cenach!

Szeroka oferta kabin prysznicowych Kermi znajduje się w sklepie Proterm. To właśnie tam dostępne są najbardziej znane serie tych kabin. W ofercie sklepu dostępne są nie tylko kabiny Kermi, ale także i brodziki tej samej marki. Korzystając z oferty hurtowni hydraulicznej Proterm, liczyć można nie tylko na szeroki wybór produktów, atrakcyjne ceny, ale i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówień.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 Fanatici / Wszelkie prawa zastrzeżone