Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pobyt w górach to doskonały pomysł na walentynkowy wypad. Piesze wędrówki po ośnieżonych szczytach, a po nich wypoczynek w niezwykłej scenerii. Brzmi dobrze? Dziś zapoznamy Cię z ideą glampingu. Jest to najnowszy trend turystyczny. Stanowi on połączenie komfortowego noclegu z bliskością natury. Swoją nazwę wziął od dwóch angielskich słów. Glamorous – czarujący i camping. Jednym z takich miejsc jest ośrodek wypoczynkowy 4 żywioły. Obiekt oferuje noclegi w jurty i domkach kopułowych na wynajem. Przeczytaj artykuł i poznaj wyjątkową ofertę tego miejsca.

Domki kopułowe i jurty na wynajem

Glampingowe domki kopułowe i jurty w Starej Morawie to całoroczne miejsca wypoczynkowe. Choć mogłoby wydawać się, że ich konstrukcja bardziej przypomina namiot – nic bardziej mylnego. Wszystkie budynki powstały z materiałów pozwalających na całoroczny pobyt. Znajdziemy w nich także ekologiczny system ogrzewania i klimatyzację. Domki kopułowe i jurty na wynajem mają 35m2. Podzielone zostały na strefę wypoczynkową, łazienkę z prysznicem oraz kuchnię z aneksem kuchennym. 

Zarówno domki kopułowe, jak i jurty, stanowią miejsce noclegu dla 5 osób. Jurty charakteryzują się rustykalnym wystrojem. Dominuje w nich biel i drewno, przełamane energetycznymi dodatkami. Atrakcję stanowi także świetlik – okrągłe okno dachowe. Pozwala on na oglądanie rozgwieżdżonego nieba z poziomu łóżka. Wnętrze kopuł inspirowane jest czterema żywiołami – wodą, ziemią, ogniem i powietrzem. Na suficie, zamiast świetlika, znajdziemy malunki poszczególnych żywiołów. Nie znaczy to jednak, że domki kopułowe na wynajem nie posiadają widoku. Posiadają one przeszklony trójkąt, złożony z drzwi i okien. Dzięki niemu goście mogą cieszyć się niesamowitym widokiem na okoliczne góry.

Nocleg w Starej Morawie – atrakcje w okolicy

Stara Morawa to malownicza wieś położona w gminie Stronie Śląskie. Okolica ta należy do Kotliny Kłodzkiej i znajduje się w pobliżu Gór Bialskich i Masywu Śnieżnika. Okolica słynie z licznych górskich szlaków, z których mogą korzystać piesi i rowerzyści. Jest to doskonałe miejsce zarówno na spokojny wypoczynek, jak i aktywny urlop. W sąsiedztwie znajduje także zalew w Starej Morawie – jeden z najwyżej położonych sztucznych zbiorników w Polsce. Na jego terenie znajdziemy wypożyczalnię sprzętów wodnych, molo i plac zabaw. Szukasz pomysłu na walentynkowy wyjazd dla dwojga? Sprawdź ofertę kompleksu 4 żywioły: Glamping Dolny Śląsk.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz